Anasayfa

Sohbet

Sohbet Script

Sohbet Komutları

mIRC Komutları

IRC Komutları


 

Bütün yılın yorgunluğunu üzerinizden atarken gönlünüzü de şenlendirin. Uzun yaz günlerinin yalnız geçmemesi için, tatilde kendinize havalı bir sevgili bulun.

GÖZÜNÜZÜ DÖRT AÇIN

* Hemen evinizde bir yaz partisi verin ama arkadaşlarınıza mutlaka yanlarında tanıdıkları hoş erkekler getirmelerini söyleyin. Böylece etrafta tanışma olanağı bulabileceğiniz birçok yabancı erkek olacaktır.

* Erkek arkadaşınız olmadığından şikayet edeceğinize kendi başınıza bir yerlere gitmeyi deneyin. Örneğin sinemaya, tiyatroya yalnız başınıza gidin. Emin olun, birçok kişinin dikkatini çekeceksiniz

** “Biriyle en beklemediğiniz anda tanışırsınız” bu deyişi herhalde daha önce duymuşsunuzdur. Bu doğru bir düşüncedir. Flörtünüz olmadığı için kendinizi eve kapatacağınıza arkadaşlarınızla dışarı çıkın ve eğlenin. Hiç birşeyi kafanıza takmayın. Her zaman neşeli ve pozitif olmaya çalışın.

RAHAT OLMANIZ GEREK

* Unutmayın, siz kendinizle barışık olmazsanız bir başka insan da sizinle rahat bir ilişki kuramaz. Bu nedenle en başta kendinize güvenin, kendinizi sevin ki karşınıza çıkacak olan insanlar sizden etkilensin.

* Biriyle tanışmak için illa gece kulüplerine ya da barlara gitmeniz gerekmiyor. Bu tarz yerlerden hoşlanmıyorsanız, bir dergi alın ve bir cafe’ye gidin. Arkanıza yaslanıp günün tadını çıkartın. Mutlaka birinin ilgisini çekeceksiniz.

* İnternet üzerinden arkadaş bulma sitelerine girin. Belki size uymayan kişilerle de konuşup görüşeceksiniz. Ama bilin ki onların arasından biri sizinle aynı zevklere ve hayat görüşüne sahip.

 


 

Aşk Menü
Aşk Nedir ?
Aşk Duası
Aşk Reçete
Aşkın Fiziği
Aşk Sayıları
Aşk Sembolleri
Aşk Haritası
Aşkın Kuralları
Aşkın Türleri
Aşk Yemini
Aşk 50 İşaret
Aşk Öğütler
İlk Adım
Canlı Aşk
Aşk Acısı
Aşkta 99 ögüt
Aşk'ta Gizlilik
Aşk'a Hazırlık
Aşkını Tazele
Aşkını dile getir
Aşkın Düşmanları
Kalbniz Kırılırsa
Evlilik Kurtarma
AŞK
Çicek ve Su
Çiçeklerin Dili
Her Dilden AŞK
Sevgi Nedir ?
Saf Aşık
Seni Seviyorum
Sevmek Hakkında
Evlilik Teklifleri

Platonik Aşk
Aşk Yalanları
Hayatın KuraLLarı
Aşk Özel
F l ö r t
Aşkınla Sevi..
Gerçek Sevgi
Biten Aşklar
Eski Sevgili
Yaz Aşkı
Ayrılık Bahaneleri

Sağlıklı Bir İlişki
Dört Mevsim Aşk
Yaşam Icin 13 Neden

 
 
 
 

chat - chat - Sohbet odaları - Sohbet - MuhabbeT - sohbet - Sohbet - Canlı Sohbet - Oyun oyna