Koç burcu
Koç (21 Mart - 19 Nisan)
Önemli bir karar veya gelişmeyle daha dirençli davranabilirsiniz. Tempomuz oldukça hızlı. işlerinizi gayet hızlı bir şekilde yoluna koyabilmeniz mümkün. Bu enerjinizi işlerinizi başarıyla sonuçlandırabilmek için kullanabilirsiniz ..Devamı »

Boğa burcu
Boğa (20 Nisan - 20 Mayıs)
Hedefinizle ilgili umulmadık engellerle karşılaşabilirsiniz. Paylaşım ve işbirliğine ihtiyaç duyulan her türlü ilişkinizde bir sıkıntı yaşanmaması adına dikkatli olmanız şart. Uzak yerlerle bir iletişim kurma sizin için oldukça önemli bir konu. Bu hususta yoğun bir çabanız söz konusu ..Devamı »

İkizler burcu
İkizler (21 Mayıs - 21 Haziran)
Üzerinizde etkili olan enerji, fikirlerinizi ve kendinize has değerlerinizi inançla savunmanız,kendinize güveninizi de olumlu bir şekilde etkilemesiyle dış dünya ile bağlantınız oldukça güçlüdür. Olayları ve insanları hem maddi hem de manevi açıdan en detaylı şekilde tetkik edebilirsiniz ..Devamı »

Yengeç burcu
Yengeç (22 Haziran - 22 Temmuz)
Bir iş yada birisiyle ilgili bazı değişimler ve kararları, kuracağınız iletişimlerle size ulaşabilir. İnsanlarla ilişkileriniz size biraz güvensizlik yaşatabilir ..Devamı »

Aslan burcu
Aslan (23 Temmuz - 22 Ağustos)
Hayattan daha fazla keyif almayı önemseyebilirsiniz. Hemen her konuda kendinizi yenileyebilir, ifade edebilirsiniz. Ama bu aralar iş hayatınız sizi biraz zorlayabilir, bazı işler sabır gerektirebilir ..Devamı »

Başak burcu
Başak (23 Ağustos - 22 Eylül)
Üzerinizde beklentileriniz ve umutlarınızın baskısı olabilir ve bunlar sizi tutuklaştırabilir, kendinizi Oldukça güvensiz hissedebilir, ilerlemekte güçlük çekebilirsiniz, zihniniz çok dolu olabilir ..Devamı »

Terazi burcu
Terazi (23 Eylül - 22 Ekim)
Yaşantınızda, bazı konuşmalar ve kararlar öne çıkabilir. İş hayatınızda iletişim kurmada bazı zorluklar yaşanabilir, beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir ..Devamı »

Akrep burcu
Akrep (23 Ekim - 21 Kasım)
Alışkanlıklarınız konusundaki hassasiyetiniz nedeniyle biraz huzursuzluk yaşayabilir, işler ve ayrıntılar üzerinde durabilirsiniz. Yapmanız gereken şey ortama uyum sağlamak ..Devamı »

Yay burcu
Yay (22 Kasım - 21 Aralık)
Rekabet, hızlılık ve cesaret ön planda olabilir. İmkanları değerlendirmede ender bir şans elde edebilirsiniz. Alınacak kararlar önem taşıyabilir. Yönetici konumundaki kişilerle olan ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız ..Devamı »

Oğlak burcu
Oğlak (22 Aralık - 19 Ocak)
Üzerinizdeki enerji başta duygusal ilişkiniz olmak üzere, parasal meseleler yada değişim konusunda hızlı hareket etmeye, üzerinizdeki baskılar karşısında isyan ettirmeye zorlayabilir ..Devamı »

Kova burcu
Kova (20 Ocak - 18 Şubat)
Gizli kalmış bazı durumlar aklınızda netlik kazanabilir. Yapacağınız girişimlerde yeteneklerinizi sergileme çabalarınız sonuç verici olabilir, Bu yönde hevesiniz, başarı inancınız duruşunuzda kendini belli edecek ve gözden kaçmayacak ..Devamı »

Balık burcu
Balık (19 Şubat - 20 Mart)
Girişim gerektiren konularda hızlı hareket etmeniz, daha fazla enerji ve çaba gerekebilir. Özellikle de iş hayatınızda Ummadığınız engelleri aşmaya çalışabilirsiniz, kendinizi değerli hissedebilmeniz için yeniliklerde bulunmalısınız ..Devamı »Sohbet - Chat - oyun - oyunlar - burçlar

gazeteler - güzel sözler - mirc - sohbet - mirc - ParkSohbet
güncel haber - izlesene
Sitemap