sohbet

Bilgisayadan

Sizde bilgisayarınızdan bağlanıp sohbetin tadını rahatca çıkarabilir, radyo dinleyebilirsiniz.

Telefondan

Dilediğiniz yerden istediğiniz şekilde telefonunuzdan bağlanıp sohbetin tadını çıkarabilirsiniz.

Anında Sohbet

Sizde anında sohbetin en iyi şekilde keyfini almak, hazzını yaşamak istemez misiniz?

Telefon uygulması ile
anında bağlanın

Hemen telefonunuza indirip dilediğiniz yerden anında sohbetin tadını çıkarmaya bakın.

Blog'dan Son Konular

Değişen yaşam koşulları, çevre kirliği ve genetik nedenler, çocuklarda besin alerjisi görülme sıklığını son 10 yılda iki kat artırdı. Öyle ki besin alerjisi her 100 bebekten 6’sında görülen bir sorun haline geldi. Peki çocuklarımızı besin alerjisinin sonuçlarından korumak için neler yapabiliriz? Çocuk Alerjisi Uzmanı... Devamı..

Bel fıtığı sık karşılaşılan sağlık sorunlarından biri. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Doç. Dr. Ahmet İnanır’ın açıklamalarına göre omurga üzerinde baskı yaşayanların, uygunsuz pozisyonda yük kaldıranların, zorlu fiziksel koşullarda çalışanların ve kilo fazlası olanların bel fıtığına yakalanma riski... Devamı..

Özellikle bayram sofralarının, aile ziyaretlerinin baştacı olan baklava, biraz emek ile evde de yapılabilir. Ev hanımlarının mutfaktaki en büyük yardımcısı Yuva Maya, misafirlerinin damaklarında enfes bir tat bırakmak isteyenler için unutulmaz bir öneri sunuyor: Cevizli Baklava. Evde baklava yapmak isteyenler için Yuva Maya’nın... Devamı..

Keyifli ve lezzet dolu sofralar için CafeAPlus Şefi Serkan Aksoy ve APlus Mutfaklar Koordinatörü Levent Peker, et yemeği denildiğinde sofraların olmazsa olmazı et sote tarifiyle masalarımızı renklendirmeye aday. Kolları sıvayın, gurme işi bir et kavurma yapmaya hazırlanıyoruz! APlus şeflerinden kurban etiyle yapabileceğiniz... Devamı..

Keyifli ve lezzet dolu sofralar için CafeAPlus Şefi Serkan Aksoy ve APlus Mutfaklar Koordinatörü Levent Peker yaz sıcaklarında içinizi serinletecek etli salata tarifi ile sofralarınızı renklendiriyor. Etli Gökkuşağı Salata İçin Malzemeler: 400 gr julyen dana bonfile eti 2 adet pembe domates 1 adet yeşil dolmalık biber 1 adet... Devamı..

Kategoriler

Sohbet
Chat
Arkadaşlık

İletişim

Email: info@parksohbet.com