sohbet

Bilgisayadan

Sizde bilgisayarınızdan bağlanıp sohbetin tadını rahatca çıkarabilir, radyo dinleyebilirsiniz.

Telefondan

Dilediğiniz yerden istediğiniz şekilde telefonunuzdan bağlanıp sohbetin tadını çıkarabilirsiniz.

Anında Sohbet

Sizde anında sohbetin en iyi şekilde keyfini almak, hazzını yaşamak istemez misiniz?

Telefon uygulması ile
anında bağlanın

Hemen telefonunuza indirip dilediğiniz yerden anında sohbetin tadını çıkarmaya bakın.

Blog'dan Son Konular

Çocuk sahibi olma hayaliyle doktora başvuran çiftlerin yaklaşık yüzde 40’ ında erkeğe bağlı sperm bozuklukları görülüyor. Baba adaylarında sperm sayısının yeteri kadar olmaması ise doğal yollardan çocuk sahibi olma olasılığını da düşürüyor. Sıfır sperm ile yola çıkan baba adaylarında, testislerden alınacak sperm... Devamı..

Her geçen gün ivmesini hızlandıran veri ihlalleri, şirketleri ve kullanıcıları zor durumda bırakmaya devam ediyor. Özellikle çoğu kişinin yoğun olarak kullandığı sosyal medya platformlarında gerçekleşen veri ihlallerinin milyonlarca insanı etkilediğini belirten WatchGuard Türkiye ve Yunanistan Ülke Müdürü Yusuf Evmez, karşılaşan... Devamı..

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Trendyol, iş birliğinde “Yöresinden Ürünler Programı” başlatıldı. Program kapsamında; Türkiye genelindeki Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescil edilmiş coğrafi işaretli ürünler Trendyol’un milyonlarca tüketicisiyle buluşacak. TOBB ve Trendyol, program ile yerel üretime... Devamı..

Büyükşehir tarafından Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi’ne ulaşımı sağlayacak yeni yol ve betonarme köprü de çalışmalar yoğun bir şekilde devam ediyor Yayaların ve araçların, erişim ve hareketliliğini merkeze alan karayolu altyapısı kurma çalışmaları kapsamında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Gölcük... Devamı..

Seçim zamanı umut dağıtan vekiller sonra halktan kaçıyor İzmir İş Dünyası Derneği Başkanı (İZİD) Feyyaz Sungur Sivil Toplum Birligi Platformu’nun kahvaltılı toplantısında “Halkın vekili olmayan milletvekili istemiyoruz” dedi. Feyyaz Sungur, artan döviz kurları karşısında halkın alım gücünün azaldığına ve yoksulluk... Devamı..

Kategoriler

Sohbet
Chat
Arkadaşlık

İletişim

Email: info@parksohbet.com