sohbet

Bilgisayadan

Sizde bilgisayarınızdan bağlanıp sohbetin tadını rahatca çıkarabilir, radyo dinleyebilirsiniz.

Telefondan

Dilediğiniz yerden istediğiniz şekilde telefonunuzdan bağlanıp sohbetin tadını çıkarabilirsiniz.

Anında Sohbet

Sizde anında sohbetin en iyi şekilde keyfini almak, hazzını yaşamak istemez misiniz?

Telefon uygulması ile
anında bağlanın

Hemen telefonunuza indirip dilediğiniz yerden anında sohbetin tadını çıkarmaya bakın.

Blog'dan Son Konular

Asgari ücretli milyonlarca vatandaş geçim derdiyle baş başa… Asgari Ücret Tespit Komisyonu çalışmalarını sürdürüyor. 13 Aralık Perşembe günü komisyon ikinci toplantısını gerçekleştirecek. Çeşitli rakamlar dile getiriliyor. Yükselen enflasyon asgari ücrete de yansıyacak mı merak konusu… 2019’da asgari ücrete... Devamı..

Konu: Chanserv Genel Komutları—Chanserv, bir kanalı kayıt etmek ve yetkimiz olan bir kanalı yönetmek için kullanılan servisin adıdır.—Register: Kanal kayıt etmek için kullanılır. Kanalı şifreleyecek nick ve şifrelenecek kanal şu özellik(ler)e sahip olmalıdır;1- Nick kayıtlı ve authcodesi girilmiş olmalı2- Kanal kayıtlı... Devamı..

htpp://www.parksohbet.com Ankara‘ya özel arkadaşlık sitesi parksohbet‘te semtinize yakın arkadaş bulabilirsiniz. Hemen ücretsiz üye olun, canlı sohbet etmeye başlayın.  Devamını oku →

İstanbul‘a özel arkadaşlık sitesi parksohbet’te semtinize yakın arkadaş bulabilirsiniz. Hemen ücretsiz … Sohbet etmeye başla, aşkı yakala! …. Bayan Arkadaş.  Devamını oku →

Bora Duran – Sana Doğru Bora Duran yeni şarkısı karşımıza çıkarken “Sana Doğru” isimli şarkı ve şarkının ritmi internet aleminde büyük bir yankı uyandırdı. Son zamanların en çok sevilen isimleri arasında yer alan ve romantik şarkıları ile dikkat çeken Bora Duran 2018 şarkıları ve şarkının dinleme bağlantıları... Devamı..

Kategoriler

Sohbet
Chat
Arkadaşlık

İletişim

Email: info@parksohbet.com